Продукція > KYOCERA AVX > NOSB336M006R0600
NOSB336M006R0600
NOSB336M006R0600 KYOCERA AVX
NOS.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP NIOB OXID 33UF 20% 6.3V 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Low ESR
Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code: B
Dissipation Factor: 6%
Supplier Device Package: 1210 (3528 Metric)
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
ESR (Equivalent Series Resistance): 600 mOhms
Current - Leakage: 4 µA
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP NIOB OXID 33UF 20% 6.3V 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Low ESR, Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210, Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Manufacturer Size Code: B, Dissipation Factor: 6%, Supplier Device Package: 1210 (3528 Metric), Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 6.3 V, ESR (Equivalent Series Resistance): 600 mOhms, Current - Leakage: 4 µA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOSB336M006R0600 NOSB336M006R0600 Виробник : KYOCERA AVX NOS-3165450.pdf Niobium Oxide Capacitors 6.3V 33uF 20% ESR=60 0mOhm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
NOSB336M006R0600 NOSB336M006R0600 Виробник : KYOCERA AVX NOS.pdf Description: CAP NIOB OXID 33UF 20% 6.3V 1210
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: Low ESR
Mounting Type: Surface Mount
Manufacturer Size Code: B
Dissipation Factor: 6%
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 6.3 V