Продукція > KYOCERA AVX > NOSB476M006R0500
NOSB476M006R0500
NOSB476M006R0500 KYOCERA AVX
NOS.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP NIOB OXID 47UF 20% 6.3V 1210
Tolerance: ±20%
Features: Low ESR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code: B
Dissipation Factor: 6%
Supplier Device Package: 1210 (3528 Metric)
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
ESR (Equivalent Series Resistance): 500 mOhms
Current - Leakage: 5.6 µA
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP NIOB OXID 47UF 20% 6.3V 1210, Tolerance: ±20%, Features: Low ESR, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210, Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Manufacturer Size Code: B, Dissipation Factor: 6%, Supplier Device Package: 1210 (3528 Metric), Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 6.3 V, ESR (Equivalent Series Resistance): 500 mOhms, Current - Leakage: 5.6 µA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOSB476M006R0500 NOSB476M006R0500 Виробник : KYOCERA AVX Components nos.pdf Cap Niobium 47uF 6.3V 20% (3.5 X 2.8 X 1.9mm) SMD 0.5 Ohm 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 48
NOSB476M006R0500 NOSB476M006R0500 Виробник : KYOCERA AVX NOS-3165450.pdf Niobium Oxide Capacitors 6.3V 47uF 20% ESR=500mOhm
на замовлення 885 шт:
Мінімальне замовлення: 8
NOSB476M006R0500 NOSB476M006R0500 Виробник : KYOCERA AVX NOS.pdf Description: CAP NIOB OXID 47UF 20% 6.3V 1210
Tolerance: ±20%
Features: Low ESR
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Manufacturer Size Code: B
Dissipation Factor: 6%
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Current - Leakage: 5.6 µA
Мінімальне замовлення: 7
товару немає в наявності
NOSB476M006R0500 NOSB476M006R0500 Виробник : AVX nos-776375.pdf Niobium Oxide Capacitors 6.3volts 47uF 20% ESR=500mOhms