Продукція > KYOCERA AVX > NOSC107M004R0070
NOSC107M004R0070
NOSC107M004R0070 KYOCERA AVX
NOS.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP NIOB OXIDE 100UF 20% 4V 2312
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2312 (6032 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code: C
Dissipation Factor: 6%
Supplier Device Package: 2312 (6032 Metric)
Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm)
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 4 V
ESR (Equivalent Series Resistance): 70 mOhms
Current - Leakage: 8 µA
на замовлення 6500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP NIOB OXIDE 100UF 20% 4V 2312, Tolerance: ±20%, Features: Low ESR, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2312 (6032 Metric), Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Manufacturer Size Code: C, Dissipation Factor: 6%, Supplier Device Package: 2312 (6032 Metric), Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm), Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 4 V, ESR (Equivalent Series Resistance): 70 mOhms, Current - Leakage: 8 µA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOSC107M004R0070 NOSC107M004R0070 Виробник : KYOCERA AVX Components nos.pdf Cap Niobium 100uF 4V 20% (6 X 3.2 X 2.6mm) SMD 0.07 Ohm 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 170
Мінімальне замовлення: 127
NOSC107M004R0070 NOSC107M004R0070 Виробник : KYOCERA AVX NOS.pdf Description: CAP NIOB OXIDE 100UF 20% 4V 2312
Tolerance: ±20%
Features: Low ESR
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Manufacturer Size Code: C
Dissipation Factor: 6%
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 4 V
Current - Leakage: 8 µA
Мінімальне замовлення: 3
товару немає в наявності
NOSC107M004R0070 NOSC107M004R0070 Виробник : KYOCERA AVX NOS.pdf Niobium Oxide Capacitors 4V 100uF 2312 ESR=70 mOhms 20%