NOSC107M006R0150
NOSC107M006R0150 KYOCERA AVX Components
nos.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Niobium 100uF 6.3V 20% (6 X 3.2 X 2.6mm) SMD 0.15 Ohm 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
на замовлення 7500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP NIOB OXI 100UF 20% 6.3V 2312, Tolerance: ±20%, Features: Low ESR, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2312 (6032 Metric), Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Manufacturer Size Code: C, Dissipation Factor: 8%, Supplier Device Package: 2312 (6032 Metric), Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 6.3 V, ESR (Equivalent Series Resistance): 150 mOhms, Current - Leakage: 12 µA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOSC107M006R0150 NOSC107M006R0150 Виробник : KYOCERA AVX Components nos.pdf Cap Niobium 100uF 6.3V 20% (6 X 3.2 X 2.6mm) SMD 0.15 Ohm 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
Кількість Ціна
NOSC107M006R0150 Виробник : AVX NOS.pdf SOT-223
товару немає в наявності
товару немає в наявності
NOSC107M006R0150 NOSC107M006R0150 Виробник : KYOCERA AVX NOS.pdf Description: CAP NIOB OXI 100UF 20% 6.3V 2312
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2312 (6032 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code: C
Dissipation Factor: 8%
Supplier Device Package: 2312 (6032 Metric)
Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
ESR (Equivalent Series Resistance): 150 mOhms
Current - Leakage: 12 µA
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: Low ESR
Mounting Type: Surface Mount
Manufacturer Size Code: C
Dissipation Factor: 8%
Part Status: Active
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Current - Leakage: 12 µA
NOSC107M006R0150 NOSC107M006R0150 Виробник : Kyocera AVX NOS.pdf Niobium Oxide Capacitors 4V 100uF 2312 ESR=150mOhms 20%