Продукція > KYOCERA AVX > NOSC476M006R0300
NOSC476M006R0300
NOSC476M006R0300 KYOCERA AVX
AVXC-S-A0013884782-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: KYOCERA AVX
Description: KYOCERA AVX - NOSC476M006R0300 - Nioboxid-Kondensator, 47 µF, 6.3 V, 0.3 ohm, 2312 [Metrisch 6032], ± 20%, Oberflächenmontage
tariffCode: 85322900
Produkthöhe: 2.6mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2312 [Metrisch 6032]
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: 20%
Kondensatormontage: Oberflächenmontage
Qualifikation: AEC-Q200
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.3ohm
Produktlänge: 6mm
euEccn: NLR
Kapazität: 47µF
Spannung (DC): 6.3V
Produktpalette: OxiCap NOS Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 3.2mm
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
на замовлення 3721 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - NOSC476M006R0300 - Nioboxid-Kondensator, 47 µF, 6.3 V, 0.3 ohm, 2312 [Metrisch 6032], ± 20%, Oberflächenmontage, tariffCode: 85322900, Produkthöhe: 2.6mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2312 [Metrisch 6032], rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: 20%, Kondensatormontage: Oberflächenmontage, Qualifikation: AEC-Q200, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.3ohm, Produktlänge: 6mm, euEccn: NLR, Kapazität: 47µF, Spannung (DC): 6.3V, Produktpalette: OxiCap NOS Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 3.2mm, SVHC: No SVHC (23-Jan-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOSC476M006R0300 NOSC476M006R0300 Виробник : KYOCERA AVX AVXC-S-A0013884782-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: KYOCERA AVX - NOSC476M006R0300 - Nioboxid-Kondensator, 47 µF, 6.3 V, 0.3 ohm, 2312 [Metrisch 6032], ± 20%, Oberflächenmontage
tariffCode: 85322900
Produkthöhe: 2.6mm
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: 20%
Qualifikation: AEC-Q200
usEccn: EAR99
Produktlänge: 6mm
euEccn: NLR
Kapazität: 47µF
Spannung (DC): 6.3V
Produktbreite: 3.2mm
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
NOSC476M006R0300 NOSC476M006R0300 Виробник : Kyocera AVX NOS-3165450.pdf Niobium Oxide Capacitors 6.3V 47uF 20% ESR=300mOhm
на замовлення 9 шт:
Мінімальне замовлення: 3
NOSC476M006R0300 Виробник : AVX NOS.pdf SMD
NOSC476M006R0300 NOSC476M006R0300 Виробник : AVX Corporation NOS.pdf Description: CAP NIOB OXID 47UF 20% 6.3V 2312