Продукція > AVX CORPORATION > NOSC686M004R0200
NOSC686M004R0200
NOSC686M004R0200 AVX Corporation
NOS.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP NIOB OXIDE 68UF 20% 4V 2312
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Niobium Oxide Capacitors 4volts 68uF 20% ESR=200mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOSC686M004R0200 NOSC686M004R0200 Виробник : AVX Corporation NOS.pdf Description: CAP NIOB OXIDE 68UF 20% 4V 2312
товару немає в наявності
NOSC686M004R0200 Виробник : AVX nos-776375.pdf Niobium Oxide Capacitors 4volts 68uF 20% ESR=200mOhms