Продукція > AVX > NOSC686M006R0075
NOSC686M006R0075 AVX
NOS.pdf
Виробник: AVX
SMD
на замовлення 86200 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Niobium Oxide Capacitors 6.3V 68uF 20% ESR=75mOhm.
Інші пропозиції NOSC686M006R0075
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOSC686M006R0075 NOSC686M006R0075 Виробник : AVX Corporation NOS.pdf Description: CAP NIOB OXID 68UF 20% 6.3V 2312
товару немає в наявності
NOSC686M006R0075 NOSC686M006R0075 Виробник : Kyocera AVX NOS-3165450.pdf Niobium Oxide Capacitors 6.3V 68uF 20% ESR=75mOhm