Продукція > KYOCERA AVX > NOSD107M006R0100
NOSD107M006R0100
NOSD107M006R0100 KYOCERA AVX
NOS.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP NIOB OXI 100UF 20% 6.3V 2917
Tolerance: ±20%
Features: Low ESR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code: D
Dissipation Factor: 6%
Supplier Device Package: 2917 (7343 Metric)
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Part Status: Active
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
ESR (Equivalent Series Resistance): 100 mOhms
Current - Leakage: 12 µA
на замовлення 16000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP NIOB OXI 100UF 20% 6.3V 2917, Tolerance: ±20%, Features: Low ESR, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Manufacturer Size Code: D, Dissipation Factor: 6%, Supplier Device Package: 2917 (7343 Metric), Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Part Status: Active, Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 6.3 V, ESR (Equivalent Series Resistance): 100 mOhms, Current - Leakage: 12 µA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOSD107M006R0100 NOSD107M006R0100 Виробник : KYOCERA AVX NOS.pdf Niobium Oxide Capacitors 6.3V 100uF 2917 ESR= 100mOhms 20%
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
NOSD107M006R0100 NOSD107M006R0100 Виробник : KYOCERA AVX NOS.pdf Category: SMD niobium capacitors
Description: Capacitor: niobium; SMD; 100uF; 6.3VDC; D; 2917; OxiCap; ±20%; 100mΩ
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...125°C
Capacitance: 100µF
ESR value: 100mΩ
Operating voltage: 6.3V DC
Tolerance: ±20%
Case - inch: 2917
Case - mm: 7343
Manufacturer series: OxiCap
Case: D
Type of capacitor: niobium
Capacitors features: non-fusible under breakdown
Kind of capacitor: low ESR
Мінімальне замовлення: 5
NOSD107M006R0100 NOSD107M006R0100 Виробник : KYOCERA AVX NOS.pdf Description: CAP NIOB OXI 100UF 20% 6.3V 2917
Tolerance: ±20%
Features: Low ESR
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Manufacturer Size Code: D
Dissipation Factor: 6%
Part Status: Active
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Current - Leakage: 12 µA
Мінімальне замовлення: 3
NOSD107M006R0100 NOSD107M006R0100 Виробник : AVX nos-776375.pdf Niobium Oxide Capacitors 6.3V 100uF 2917 ESR=100mOhms 20%