Продукція > KYOCERA AVX > NOSD157M006R0070
NOSD157M006R0070
NOSD157M006R0070 KYOCERA AVX
NOS.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP NIOB OXI 150UF 20% 6.3V 2917
Tolerance: ±20%
Features: Low ESR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code: D
Dissipation Factor: 6%
Supplier Device Package: 2917 (7343 Metric)
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Part Status: Active
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
ESR (Equivalent Series Resistance): 70 mOhms
Current - Leakage: 18 µA
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP NIOB OXI 150UF 20% 6.3V 2917, Tolerance: ±20%, Features: Low ESR, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Manufacturer Size Code: D, Dissipation Factor: 6%, Supplier Device Package: 2917 (7343 Metric), Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Part Status: Active, Capacitance: 150 µF, Voltage - Rated: 6.3 V, ESR (Equivalent Series Resistance): 70 mOhms, Current - Leakage: 18 µA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOSD157M006R0070 NOSD157M006R0070 Виробник : KYOCERA AVX NOS.pdf Description: CAP NIOB OXI 150UF 20% 6.3V 2917
Tolerance: ±20%
Features: Low ESR
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Manufacturer Size Code: D
Dissipation Factor: 6%
Part Status: Active
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Current - Leakage: 18 µA
на замовлення 628 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
NOSD157M006R0070 NOSD157M006R0070 Виробник : KYOCERA AVX NOS-3165450.pdf Niobium Oxide Capacitors 6.3V 150uF 20% ESR=70mOhm
на замовлення 522 шт:
Мінімальне замовлення: 2
NOSD157M006R0070 NOSD157M006R0070 Виробник : AVX nos-776375.pdf Niobium Oxide Capacitors 6.3volts 150uF 20% ESR=70mOhms