Продукція > KYOCERA AVX > NOSD227M004R0060
NOSD227M004R0060
NOSD227M004R0060 KYOCERA AVX
NOS.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP NIOB OXIDE 220UF 20% 4V 2917
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: Low ESR
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code: D
Dissipation Factor: 8%
Supplier Device Package: 2917 (7343 Metric)
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 4 V
ESR (Equivalent Series Resistance): 60 mOhms
Current - Leakage: 17.6 µA
на замовлення 45 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP NIOB OXIDE 220UF 20% 4V 2917, Tolerance: ±20%, Features: Low ESR, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Manufacturer Size Code: D, Dissipation Factor: 8%, Supplier Device Package: 2917 (7343 Metric), Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 4 V, ESR (Equivalent Series Resistance): 60 mOhms, Current - Leakage: 17.6 µA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOSD227M004R0060 NOSD227M004R0060 Виробник : AVX nos-776375.pdf Niobium Oxide Capacitors 4volts 220uF 20% ESR=60mOhms
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
NOSD227M004R0060 NOSD227M004R0060 Виробник : KYOCERA AVX NOS.pdf Description: CAP NIOB OXIDE 220UF 20% 4V 2917
Tolerance: ±20%
Features: Low ESR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Manufacturer Size Code: D
Dissipation Factor: 8%
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 4 V