Продукція > KYOCERA AVX > NOSD337M004R0035
NOSD337M004R0035
NOSD337M004R0035 KYOCERA AVX
NOS.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP NIOB OXIDE 330UF 20% 4V 2917
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Low ESR
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code: D
Dissipation Factor: 6%
Supplier Device Package: 2917 (7343 Metric)
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 4 V
ESR (Equivalent Series Resistance): 35 mOhms
Current - Leakage: 26.4 µA
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - NOSD337M004R0035 - Nioboxid-Kondensator, Niedriger ESR, 330 µF, 4 V, 0.035 ohm, 2917 [Metrisch: 7343], ± 20%, tariffCode: 85322900, Produkthöhe: 2.9, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2917 [Metrisch: 7343], Baugröße: 2917, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Kondensatormontage: Oberflächenmontage, Qualifikation: AEC-Q200, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.035, Produktlänge: 7.3, euEccn: NLR, Kapazität: 330, Spannung (DC): 4, Produktpalette: OxiCap NOS, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Name der Serie: OxiCap NOS, Betriebstemperatur, max.: 125, Produktbreite: 4.3, Bauform - Kondensator: 2917 [Metrisch 7343], SVHC: No SVHC (17-Jan-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOSD337M004R0035 NOSD337M004R0035 Виробник : KYOCERA AVX NOS.pdf Description: CAP NIOB OXIDE 330UF 20% 4V 2917
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: Low ESR
Mounting Type: Surface Mount
Manufacturer Size Code: D
Dissipation Factor: 6%
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 4 V
Current - Leakage: 26.4 µA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
NOSD337M004R0035 NOSD337M004R0035 Виробник : KYOCERA AVX NOS-3165450.pdf Niobium Oxide Capacitors 4V 330uF 20% ESR=35mOhm
на замовлення 416 шт:
Мінімальне замовлення: 3
NOSD337M004R0035 NOSD337M004R0035 Виробник : KYOCERA AVX AVXC-S-A0013884782-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: KYOCERA AVX - NOSD337M004R0035 - Nioboxid-Kondensator, Niedriger ESR, 330 µF, 4 V, 0.035 ohm, 2917 [Metrisch: 7343], ± 20%
tariffCode: 85322900
Produkthöhe: 2.9
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2917 [Metrisch: 7343]
Baugröße: 2917
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%