Продукція > KYOCERA AVX > NOSD337M004R0100
NOSD337M004R0100
NOSD337M004R0100 KYOCERA AVX
AVXC_S_A0011739160_1-2538294.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Niobium Oxide Capacitors 4V 330uF 20% ESR=100mOhm
на замовлення 310 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - NOSD337M004R0100 - Nioboxid-Kondensator, 330 µF, 4 V, 0.1 ohm, 2917 [Metrisch: 7343], ± 20%, Oberflächenmontage, tariffCode: 85322900, Produkthöhe: 2.9mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2917 [Metrisch: 7343], rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: 20%, Kondensatormontage: Oberflächenmontage, Qualifikation: AEC-Q200, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.1ohm, Produktlänge: 7.3mm, euEccn: NLR, Kapazität: 330µF, Spannung (DC): 4V, Produktpalette: OxiCap NOS Low ESR, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 4.3mm, SVHC: No SVHC (23-Jan-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOSD337M004R0100 NOSD337M004R0100 Виробник : KYOCERA AVX NOS.pdf Description: CAP NIOB OXIDE 330UF 20% 4V 2917
Tolerance: ±20%
Features: Low ESR
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code: D
Dissipation Factor: 8%
Supplier Device Package: 2917 (7343 Metric)
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 4 V
ESR (Equivalent Series Resistance): 100 mOhms
Current - Leakage: 26.4 µA
на замовлення 268 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
NOSD337M004R0100 NOSD337M004R0100 Виробник : KYOCERA AVX AVXC-S-A0013884782-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: KYOCERA AVX - NOSD337M004R0100 - Nioboxid-Kondensator, 330 µF, 4 V, 0.1 ohm, 2917 [Metrisch: 7343], ± 20%, Oberflächenmontage
tariffCode: 85322900
Produkthöhe: 2.9mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2917 [Metrisch: 7343]
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: 20%
Kondensatormontage: Oberflächenmontage
Qualifikation: AEC-Q200
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.1ohm
Produktlänge: 7.3mm
euEccn: NLR
Kapazität: 330µF
Spannung (DC): 4V
Produktpalette: OxiCap NOS Low ESR
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 4.3mm
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
на замовлення 9 шт:
Мінімальне замовлення: 5
tariffCode: 85322900
Produkthöhe: 2.9mm
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: 20%
Qualifikation: AEC-Q200
usEccn: EAR99
Produktlänge: 7.3mm
euEccn: NLR
Kapazität: 330µF
Spannung (DC): 4V
Produktbreite: 4.3mm
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
на замовлення 9 шт:
Tolerance: ±20%
Features: Low ESR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Manufacturer Size Code: D
Dissipation Factor: 8%
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 4 V