Продукція > AVX CORPORATION > NOSW476M004R0150
NOSW476M004R0150
NOSW476M004R0150 AVX Corporation
NOS.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP NIOB OXIDE 47UF 20% 4V 2312
Написати відгук
Niobium Oxide Capacitors 4volts 47uF 20% ESR=150mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOSW476M004R0150 NOSW476M004R0150 Виробник : AVX Corporation NOS.pdf Description: CAP NIOB OXIDE 47UF 20% 4V 2312
товару немає в наявності
NOSW476M004R0150 Виробник : AVX nos-776375.pdf Niobium Oxide Capacitors 4volts 47uF 20% ESR=150mOhms