Продукція > AVX CORPORATION > NOSY157M004R0100
NOSY157M004R0100
NOSY157M004R0100 AVX Corporation
NOS.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP NIOB OXIDE 150UF 20% 4V 2917
Написати відгук
Niobium Oxide Capacitors 4volts 150uF 20% ESR=100mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOSY157M004R0100 NOSY157M004R0100 Виробник : AVX Corporation NOS.pdf Description: CAP NIOB OXIDE 150UF 20% 4V 2917
товару немає в наявності
NOSY157M004R0100 Виробник : AVX nos-776375.pdf Niobium Oxide Capacitors 4volts 150uF 20% ESR=100mOhms