Продукція > AVX CORPORATION > NOSY227M002R0100
NOSY227M002R0100
NOSY227M002R0100 AVX Corporation
NOS.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP NIOB OXI 220UF 20% 2.5V 2917
Написати відгук
Niobium Oxide Capacitors 2.5volts 220uF 20% ESR=100mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOSY227M002R0100 NOSY227M002R0100 Виробник : AVX Corporation NOS.pdf Description: CAP NIOB OXI 220UF 20% 2.5V 2917
товару немає в наявності
NOSY227M002R0100 Виробник : AVX nos-776375.pdf Niobium Oxide Capacitors 2.5volts 220uF 20% ESR=100mOhms