NPA-100B-10WD
NPA-100B-10WD Amphenol NovaSensor
AAS-920-477J-NovaSensor-NPA-SurfaceMnt-013019-web.pdf
Виробник: Amphenol NovaSensor
Description: SENSOR 0.36PSID 0.12" .12V
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 14-SOIC Module, Top Port
Output Type: Analog Voltage
Mounting Type: Surface Mount
Output: 40 mV ~ 120 mV
Operating Pressure: 0.36PSI (2.49kPa)
Pressure Type: Differential
Accuracy: ±1.5%
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Termination Style: Gull Wing
Port Size: Male - 0.12" (3mm) Tube, Dual
Applications: Board Mount
Port Style: Barbed
Maximum Pressure: 35PSI (241.32kPa)
Part Status: Active
на замовлення 99 шт:
Написати відгук
Description: SENSOR 0.36PSID 0.12" .12V, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 14-SOIC Module, Top Port, Output Type: Analog Voltage, Mounting Type: Surface Mount, Output: 40 mV ~ 120 mV, Operating Pressure: 0.36PSI (2.49kPa), Pressure Type: Differential, Accuracy: ±1.5%, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Termination Style: Gull Wing, Port Size: Male - 0.12" (3mm) Tube, Dual, Applications: Board Mount, Port Style: Barbed, Maximum Pressure: 35PSI (241.32kPa), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NPA-100B-10WD NPA-100B-10WD Виробник : Amphenol Advanced Sensors AAS-920-477J-NovaSensor-NPA-SurfaceMnt-013019-web.pdf Board Mount Pressure Sensors 10" H2O
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
NPA-100B-10WD NPA-100B-10WD Виробник : Amphenol NovaSensor AAS-920-477J-NovaSensor-NPA-SurfaceMnt-013019-web.pdf Description: SENSOR 0.36PSID 0.12" .12V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Output Type: Analog Voltage
Mounting Type: Surface Mount
Output: 40 mV ~ 120 mV
Pressure Type: Differential
Accuracy: ±1.5%
Termination Style: Gull Wing