NPA-300B-030A
NPA-300B-030A Amphenol Advanced Sensors
AAS-920-477J-NovaSensor-NPA-SurfaceMnt-013019-web.pdf
Виробник: Amphenol Advanced Sensors
Board Mount Pressure Sensors 30 PSI Absolute Barbed Amp. Output
на замовлення 80 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: SENSOR 30PSIA 0.12" 3V, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Amplified Output, Temperature Compensated, Package / Case: 14-SOIC Module, Top Port, Output Type: Analog Voltage, Mounting Type: Surface Mount, Output: 2 V ~ 3 V, Operating Pressure: 30PSI (206.84kPa), Pressure Type: Absolute, Accuracy: ±1.5%, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Termination Style: Gull Wing, Voltage - Supply: 3.135V ~ 3.465V, Port Size: Male - 0.12" (3mm) Tube, Dual, Applications: Board Mount, Port Style: Barbed, Maximum Pressure: 60PSI (413.69kPa).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NPA-300B-030A NPA-300B-030A Виробник : Amphenol Advanced Sensors (NovaSensor) AAS-920-477J-NovaSensor-NPA-SurfaceMnt-013019-web.pdf Description: SENSOR 30PSIA 0.12" 3V
Packaging: Cut Tape (CT)
Features: Amplified Output, Temperature Compensated
Package / Case: 14-SOIC Module, Top Port
Output Type: Analog Voltage
Mounting Type: Surface Mount
Output: 2 V ~ 3 V
Operating Pressure: 30PSI (206.84kPa)
Pressure Type: Absolute
Accuracy: ±1.5%
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Termination Style: Gull Wing
Voltage - Supply: 3.135V ~ 3.465V
Port Size: Male - 0.12" (3mm) Tube, Dual
Applications: Board Mount
Port Style: Barbed
Maximum Pressure: 60PSI (413.69kPa)
на замовлення 106 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Output Type: Analog Voltage
Mounting Type: Surface Mount
Output: 2 V ~ 3 V
Pressure Type: Absolute
Accuracy: ±1.5%
Termination Style: Gull Wing