NPA-500B-10WD
NPA-500B-10WD Amphenol Advanced Sensors
AAS_920_477H_NovaSensor_NPA_SurfaceMnt_021718_web_-1315832.pdf
Виробник: Amphenol Advanced Sensors
Board Mount Pressure Sensors 10" H2O Barbed Amplified output
на замовлення 71 шт:
Написати відгук
Description: SENSOR 0.36PSID 0.12" 4.5V, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Amplified Output, Temperature Compensated, Package / Case: 14-SOIC Module, Top Port, Output Type: Analog Voltage, Mounting Type: Surface Mount, Output: 0.5 V ~ 4.5 V, Operating Pressure: 0.36PSI (2.49kPa), Pressure Type: Differential, Accuracy: ±1.5%, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Termination Style: Gull Wing, Voltage - Supply: 4.75V ~ 5.25V, Port Size: Male - 0.12" (3mm) Tube, Dual, Applications: Board Mount, Port Style: Barbed, Maximum Pressure: 35PSI (241.32kPa).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NPA-500B-10WD NPA-500B-10WD Виробник : Amphenol Advanced Sensors (NovaSensor) AAS-920-477J-NovaSensor-NPA-SurfaceMnt-013019-web.pdf Description: SENSOR 0.36PSID 0.12" 4.5V
Mounting Type: Surface Mount
Output: 0.5 V ~ 4.5 V
Operating Pressure: 0.36PSI (2.49kPa)
Pressure Type: Differential
Accuracy: ±1.5%
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Termination Style: Gull Wing
Voltage - Supply: 4.75V ~ 5.25V
Port Size: Male - 0.12" (3mm) Tube, Dual
Applications: Board Mount
Port Style: Barbed
Maximum Pressure: 35PSI (241.32kPa)
на замовлення 109 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Mounting Type: Surface Mount
Output: 0.5 V ~ 4.5 V
Pressure Type: Differential
Accuracy: ±1.5%
Termination Style: Gull Wing