NPA-600B-015D
NPA-600B-015D Amphenol NovaSensor
AAS-920-477J-NovaSensor-NPA-SurfaceMnt-013019-web.pdf
Виробник: Amphenol NovaSensor
Description: SENSOR 15PSID 0.12" 14BIT
Packaging: Cut Tape (CT)
Features: Temperature Compensated
Package / Case: 14-SOIC Module, Top Port
Output Type: ZACwire™
Mounting Type: Surface Mount
Output: 14 b
Operating Pressure: 15PSI (103.42kPa)
Pressure Type: Differential
Accuracy: ±1.5%
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Termination Style: Gull Wing
Voltage - Supply: 4.75V ~ 5.25V
Port Size: Male - 0.12" (3mm) Tube, Dual
Maximum Pressure: 60PSI (413.69kPa)
на замовлення 11 шт:
Написати відгук
Description: SENSOR 15PSID 0.12" 14BIT, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Temperature Compensated, Package / Case: 14-SOIC Module, Top Port, Output Type: ZACwire™, Mounting Type: Surface Mount, Output: 14 b, Operating Pressure: 15PSI (103.42kPa), Pressure Type: Differential, Accuracy: ±1.5%, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Termination Style: Gull Wing, Voltage - Supply: 4.75V ~ 5.25V, Port Size: Male - 0.12" (3mm) Tube, Dual, Applications: Board Mount, Port Style: Barbed, Maximum Pressure: 60PSI (413.69kPa).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NPA-600B-015D NPA-600B-015D Виробник : Amphenol Advanced Sensors AAS_920_477H_NovaSensor_NPA_SurfaceMnt_021718_web_-1315832.pdf Board Mount Pressure Sensors 15 PSI Differential Digital 14b Ser Out
на замовлення 98 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
NPA-600B-015D NPA-600B-015D Виробник : Amphenol NovaSensor AAS-920-477J-NovaSensor-NPA-SurfaceMnt-013019-web.pdf Description: SENSOR 15PSID 0.12" 14BIT
Packaging: Tape & Reel (TR)
Output Type: ZACwire™
Mounting Type: Surface Mount
Output: 14 b
Pressure Type: Differential
Accuracy: ±1.5%
Termination Style: Gull Wing