NPA-700B-015D
NPA-700B-015D Amphenol Advanced Sensors (NovaSensor)
AAS-920-477J-NovaSensor-NPA-SurfaceMnt-013019-web.pdf
Виробник: Amphenol Advanced Sensors (NovaSensor)
Description: SENSOR 15PSID 0.12" 14BIT
Package / Case: 14-SOIC Module, Top Port
Output Type: I2C
Mounting Type: Surface Mount
Output: 14 b
Operating Pressure: 15PSI (103.42kPa)
Pressure Type: Differential
Accuracy: ±1.5%
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Termination Style: Gull Wing
Voltage - Supply: 4.75V ~ 5.25V
Port Size: Male - 0.12" (3mm) Tube, Dual
Part Status: Active
на замовлення 2600 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SENSOR 15PSID 0.12" 14BIT, Features: Temperature Compensated, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 14-SOIC Module, Top Port, Output Type: I2C, Mounting Type: Surface Mount, Output: 14 b, Operating Pressure: 15PSI (103.42kPa), Pressure Type: Differential, Accuracy: ±1.5%, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Termination Style: Gull Wing, Voltage - Supply: 4.75V ~ 5.25V, Port Size: Male - 0.12" (3mm) Tube, Dual, Applications: Board Mount, Port Style: Barbed, Maximum Pressure: 60PSI (413.69kPa), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NPA-700B-015D NPA-700B-015D Виробник : Amphenol Advanced Sensors (NovaSensor) AAS-920-477J-NovaSensor-NPA-SurfaceMnt-013019-web.pdf Description: SENSOR 15PSID 0.12" 14BIT
Output Type: I2C
Mounting Type: Surface Mount
Output: 14 b
Pressure Type: Differential
Accuracy: ±1.5%
Termination Style: Gull Wing
Кількість Ціна
NPA-700B-015D NPA-700B-015D Виробник : Amphenol Advanced Sensors AAS_920_477J_NovaSensor_NPA_SurfaceMnt_013019_web.pdf Board Mount Pressure Sensors 15 PSI Differential Barbed I2C