NPA-730B-030D
NPA-730B-030D AMPHENOL ADVANCED SENSORS
AMPH-S-A0010543788-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: AMPHENOL ADVANCED SENSORS
Description: AMPHENOL ADVANCED SENSORS - NPA-730B-030D - Drucksensor, 30psi, digital, Differenzdruck, 3.3V, Stecknippel
rohsCompliant: YES
Druckmessung: Differenzdruck
Nennspannung: 3.3V
rohsPhthalatesCompliant: YES
Betriebsdruck, max.: 30Psi
Produktpalette: NovaSensor NPA Series
SVHC: No SVHC (15-Jan-2019)
на замовлення 88 шт:
Написати відгук
Description: SENSOR 30PSID 0.12" 14BIT 14SOIC, Features: Temperature Compensated, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 14-SOIC Module, Dual Top Ports, Output Type: I2C, Mounting Type: Surface Mount, Output: 14 b, Operating Pressure: 30PSI (206.84kPa), Pressure Type: Differential, Accuracy: ±1.5%, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Termination Style: Gull Wing, Voltage - Supply: 3.135V ~ 3.465V, Port Size: Male - 0.12" (3mm) Tube, Dual, Applications: Board Mount, Supplier Device Package: 14-SOIC, Port Style: Barbed, Maximum Pressure: 60PSI (413.69kPa).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 161 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
NPA-730B-030D NPA-730B-030D Виробник : Amphenol Advanced Sensors (NovaSensor) AAS-920-477J-NovaSensor-NPA-SurfaceMnt-013019-web.pdf Description: SENSOR 30PSID 0.12" 14BIT 14SOIC
Output: 14 b
Operating Pressure: 30PSI (206.84kPa)
Pressure Type: Differential
Accuracy: ±1.5%
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Termination Style: Gull Wing
Voltage - Supply: 3.135V ~ 3.465V
Port Size: Male - 0.12" (3mm) Tube, Dual
Maximum Pressure: 60PSI (413.69kPa)
на замовлення 99 шт:
Output: 14 b
Pressure Type: Differential
Accuracy: ±1.5%
Termination Style: Gull Wing