NPA-AS5DC12V FIND BEST Co
Виробник: FIND BEST Co
(1FORMA, обмотк. 12V . до 5А до 250ВAC, выводы в ряд, размеры 20*5*16мм), аналог APE10012 /NAIS Група товару: Реле електромеханічні та геркони Од. вим: шт
Написати відгук
Інші пропозиції NPA-AS5DC12V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NPAAS5DC12V Виробник : Ningbo Forward Relay npa.pdf 1FORMA, обм. 12 VDC ,кон. 250V 5 A, 20x5x12,5 Група товару: Реле електромеханічні та геркони Од. вим: шт
товару немає в наявності
NPA-AS5DC12V Виробник : Ningbo Forward Relay npa.pdf (1FORMA, обмотк. 12V . до 5А до 250ВAC, выводы в ряд, размеры 20*5*16мм), аналог APE10012 /NAIS Група товару: Реле електромеханічні та геркони Од. вим: шт