NPAAS5DC24V Ningbo Forward Relay
Виробник: Ningbo Forward Relay
1FORMA, обм. 24 VDC ,кон. 250V 5 A, 20x5x12,5 Група товару: Реле електромеханічні та геркони Од. вим: шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції NPAAS5DC24V
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна |
|---|---|---|---|---|---|
(1FORMA, обмотк. 24V . до 5А до 250ВAC, выводы в ряд, размеры 20*5*16мм) Група товару: Реле електромеханічні та геркони Од. вим: шт |
товару немає в наявності |
| NPA-AS5-DC24V | Виробник : Ningbo Forward Relay | NPA-AS5 24VDC power relay 5A; 24V SPST-NO Група товару: Реле електромеханічні та геркони Од. вим: шт |