NPAAS5DC24V Ningbo Forward Relay
npa.pdf
Виробник: Ningbo Forward Relay
1FORMA, обм. 24 VDC ,кон. 250V 5 A, 20x5x12,5 Група товару: Реле електромеханічні та геркони Од. вим: шт
Написати відгук
Інші пропозиції NPAAS5DC24V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NPA-AS5DC24V Виробник : Ningbo Forward Relay npa.pdf (1FORMA, обмотк. 24V . до 5А до 250ВAC, выводы в ряд, размеры 20*5*16мм) Група товару: Реле електромеханічні та геркони Од. вим: шт
товару немає в наявності
NPA-AS5-DC24V Виробник : Ningbo Forward Relay NPA-AS5 24VDC power relay 5A; 24V SPST-NO Група товару: Реле електромеханічні та геркони Од. вим: шт