NPB-120-12AD1
NPB-120-12AD1 MEAN WELL USA Inc.
search.aspx?prod=NPB-120
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: BATT CHG DESKTOP 10.5V15.2V
Packaging: Box
Size / Dimension: 7.09" L x 3.78" W x 1.93" H (180.0mm x 96.0mm x 49.0mm)
Mounting Type: Desktop
Voltage - Input: 90 ~ 264VAC, 127 ~ 370VDC
Type: Desktop
Termination Style: Anderson Connector
Battery Chemistry: Lead Acid, Lithium-Ion
Power - Max: 120W
Voltage - Nominal: 10.5V ~ 15.2V
Charge Current - Max: 6.8A
Number of Cells: 1
на замовлення 17 шт:
Написати відгук
Description: MEAN WELL - NPB-120-12AD1 - Tischladegerät, Anderson-Steckverbinder, Bleiakkus, Lithium-Ionen-Akkus, 264Vin, 14.4Vout, tariffCode: 85044083, Versorgungsspannung: 264VAC, rohsCompliant: YES, Ausgangsspannung: 10.5V bis 15.2V, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Anzahl der geladenen Zellen: -, isCanonical: Y, Ladegerät: Tisch, usEccn: EAR99, Netzsteckertyp: -, euEccn: NLR, Batterie-/Akkugrößencode: -, Ladestrom: 6.8A, Produktpalette: NPB-120 Series, productTraceability: No, Unterstützte Batterie-/Akkutechnologie: Bleisäure, Li-Ionen, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
tariffCode: 85044083
Versorgungsspannung: 264VAC
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung: 10.5V bis 15.2V
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Anzahl der geladenen Zellen: -
isCanonical: Y
Batterie-/Akkugrößencode: -
Ladestrom: 6.8A
Produktpalette: NPB-120 Series
productTraceability: No
Unterstützte Batterie-/Akkutechnologie: Bleisäure, Li-Ionen
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 1 шт:
Кількість Ціна
Description: Charger: for rechargeable batteries; 6.8A; 20÷90Ah; 13.8VDC
Type of charger: for rechargeable batteries
Kind of rechargeable battery: acid-lead; GEL; Li-FePO4; Li-Ion
Efficiency: 86.5%
Application: rechargeable battery 12V
Kit contents: without power cable
Batteries capacity: 20...90Ah
Max. charging current: 6.8A
Output voltage: 13.8V DC
Kind of output connector: ANDERSON
на замовлення 68 шт:
NPB-120-12AD1 Виробник : Mean-Well USA, Inc. search.aspx?prod=NPB-120 NPB-120-12AD1
на замовлення 28 шт:
Мінімальне замовлення: 3
NPB-120-12AD1 NPB-120-12AD1 Виробник : MEAN WELL NPB-120-spec.pdf AC/DC, 103.4W, Вхід: 90-264VAC/127-370VDC, Вихід: 14.4V/6.8A, розміри 180х96х49 мм, -30...+70 C, Charger, anderson connector Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
NPB-120-12AD1 NPB-120-12AD1 Виробник : MEAN WELL NPB-120-spec.pdf AC/DC, 103.4W, Вхід: 90-264VAC/127-370VDC, Вихід: 14.4V/6.8A, розміри 180х96х49 мм, -30...+70 C, Charger, anderson connector Група товару: Зарядні пристрої для акумуляторів Од. вим: шт