Продукція > MEAN WELL > NPB-120-12TB
NPB-120-12TB
  • NPB-120-12TB
  • NPB-120-12TB
NPB-120-12TB MEAN WELL
NPB-120-spec.pdf NPB-120-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Category: Chargers
Description: Charger: for rechargeable batteries; 6.8A; 20÷90Ah; 13.8VDC; 87%
Type of charger: for rechargeable batteries
Kind of rechargeable battery: acid-lead; GEL; Li-FePO4; Li-Ion
Max. charging current: 6.8A
Application: rechargeable battery 12V
Output voltage: 13.8V DC
Batteries capacity: 20...90Ah
Efficiency: 87%
Kind of output connector: terminal block
Kit contents: without power cable
на замовлення 67 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MEAN WELL - NPB-120-12TB - Tischladegerät, Anschlussklemmen, Bleiakkus, Lithium-Ionen-Akkus, 264Vin, 14.4Vout, tariffCode: 85044083, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Unterstützte Batterie-/Akkutechnologie: Bleisäure, Li-Ionen, euEccn: NLR, Netzsteckertyp: -, Ladegerät: Tisch, Batterie-/Akkugrößencode: -, Versorgungsspannung: 264VAC, hazardous: false, IEC-Code Batterie/Akku: -, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, NEDA-Code: -, Produktpalette: NPB-120 Series, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 7.09" L x 3.78" W x 1.93" H (180.0mm x 96.0mm x 49.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264VAC, 127 ~ 370VDC
Type: Desktop
Termination Style: Screw Terminal
Battery Chemistry: Lead Acid, Lithium-Ion
Power - Max: 120W
Voltage - Nominal: 10.5V ~ 15.2V
Charge Current - Max: 6.8A
Number of Cells: 1
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Packaging: Box
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Desktop
Power - Max: 120W
Charge Current - Max: 6.8A
Number of Cells: 1
на замовлення 8 шт:
tariffCode: 85044083
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Unterstützte Batterie-/Akkutechnologie: Bleisäure, Li-Ionen
euEccn: NLR
Netzsteckertyp: -
Ladegerät: Tisch
Batterie-/Akkugrößencode: -
Versorgungsspannung: 264VAC
hazardous: false
IEC-Code Batterie/Akku: -
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
NEDA-Code: -
Produktpalette: NPB-120 Series
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 11 шт:
NPB-120-12TB NPB-120-12TB Виробник : MEAN WELL NPB-120-spec.pdf AC/DC, 103.4W, Вхід: 90-264VAC/127-370VDC, Вихід: 14.4V/6.8A, розміри 180х96х49 мм, -30...+70 C, Charger, terminal block Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
на замовлення 1 шт:
термін постачання 5 дні (днів)
NPB-120-12TB NPB-120-12TB Виробник : MEAN WELL NPB-120-spec.pdf AC/DC, 103.4W, Вхід: 90-264VAC/127-370VDC, Вихід: 14.4V/6.8A, розміри 180х96х49 мм, -30...+70 C, Charger, terminal block Група товару: Зарядні пристрої для акумуляторів Од. вим: шт