NPB-120-12XLR
NPB-120-12XLR MEAN WELL USA Inc.
search.aspx?prod=NPB-120
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: BATT CHG DSKTP 10.5V15.2V 6.8A
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 7.09" L x 3.78" W x 1.93" H (180.0mm x 96.0mm x 49.0mm)
Mounting Type: Desktop
Voltage - Input: 90 ~ 264VAC, 127 ~ 370VDC
Type: Desktop
Termination Style: XLR, 3 Pin
Battery Chemistry: Lead Acid, Lithium-Ion
Power - Max: 120W
Voltage - Nominal: 10.5V ~ 15.2V
Charge Current - Max: 6.8A
Number of Cells: 1
на замовлення 2 шт:
Написати відгук
Description: MEAN WELL - NPB-120-12XLR - Tischladegerät, 3-poliger Steckverbinder, Bleiakkus, Lithium-Ionen-Akkus, 264Vin, 14.4Vout, tariffCode: 85044083, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Unterstützte Batterie-/Akkutechnologie: Bleisäure, Li-Ionen, euEccn: NLR, Netzsteckertyp: -, Ladegerät: Tisch, Batterie-/Akkugrößencode: -, Versorgungsspannung: 264VAC, hazardous: false, IEC-Code Batterie/Akku: -, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, NEDA-Code: -, Produktpalette: NPB-120 Series, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Batterie-/Akkugrößencode: -
Versorgungsspannung: 264VAC
hazardous: false
IEC-Code Batterie/Akku: -
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
NEDA-Code: -
Produktpalette: NPB-120 Series
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 4 шт:
Кількість Ціна
Description: Charger: for rechargeable batteries; 6.8A; 20÷90Ah; 13.8VDC
Type of charger: for rechargeable batteries
Kind of rechargeable battery: acid-lead; GEL; Li-FePO4; Li-Ion
Efficiency: 86.5%
Application: rechargeable battery 12V
Kit contents: without power cable
Batteries capacity: 20...90Ah
Max. charging current: 6.8A
Output voltage: 13.8V DC
Kind of output connector: 3pin connector
на замовлення 20 шт:
NPB-120-12XLR Виробник : Mean-Well USA, Inc. search.aspx?prod=NPB-120 NPB-120-12XLR
на замовлення 7 шт:
Мінімальне замовлення: 3
NPB-120-12XLR NPB-120-12XLR Виробник : MEAN WELL NPB-120-spec.pdf AC/DC, 103.4W, Вхід: 90-264VAC/127-370VDC, Вихід: 14.4V/6.8A, розміри 180х96х49 мм, -30...+70 C, Charger, XLR 3-pin male Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
NPB-120-12XLR NPB-120-12XLR Виробник : MEAN WELL NPB-120-spec.pdf AC/DC, 103.4W, Вхід: 90-264VAC/127-370VDC, Вихід: 14.4V/6.8A, розміри 180х96х49 мм, -30...+70 C, Charger, XLR 3-pin male Група товару: Зарядні пристрої для акумуляторів Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
NPB-120-12XLR NPB-120-12XLR Виробник : MEAN WELL USA Inc. search.aspx?prod=NPB-120 Description: BATT CHG DSKTP 10.5V15.2V 6.8A
Packaging: Box
Mounting Type: Desktop
Type: Desktop
Termination Style: XLR, 3 Pin
Power - Max: 120W
Charge Current - Max: 6.8A