Продукція > MEAN WELL > NPB-120-24TB
NPB-120-24TB
  • NPB-120-24TB
  • NPB-120-24TB
NPB-120-24TB MEAN WELL
NPB-120-spec.pdf NPB-120-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Category: Chargers
Description: Charger: for rechargeable batteries; 4A; 15÷50Ah; 27.6VDC; 89.5%
Type of charger: for rechargeable batteries
Kind of rechargeable battery: acid-lead; GEL; Li-FePO4; Li-Ion
Efficiency: 89.5%
Application: rechargeable battery 24V
Kit contents: without power cable
Batteries capacity: 15...50Ah
Max. charging current: 4A
Output voltage: 27.6V DC
Kind of output connector: terminal block
на замовлення 15 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MEAN WELL - NPB-120-24TB - Tischladegerät, Anschlussklemmen, Bleiakkus, Lithium-Ionen-Akkus, 264Vin, 28.8Vout, tariffCode: 85044083, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Unterstützte Batterie-/Akkutechnologie: Bleisäure, Li-Ionen, euEccn: NLR, Netzsteckertyp: -, Ladegerät: Tisch, Batterie-/Akkugrößencode: -, Versorgungsspannung: 264VAC, hazardous: false, IEC-Code Batterie/Akku: -, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, NEDA-Code: -, Produktpalette: NPB-120 Series, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
tariffCode: 85044083
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Unterstützte Batterie-/Akkutechnologie: Bleisäure, Li-Ionen
euEccn: NLR
Netzsteckertyp: -
Ladegerät: Tisch
Batterie-/Akkugrößencode: -
Versorgungsspannung: 264VAC
hazardous: false
IEC-Code Batterie/Akku: -
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
NEDA-Code: -
Produktpalette: NPB-120 Series
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
NPB-120-24TB NPB-120-24TB Виробник : MEAN WELL USA Inc. search.aspx?prod=NPB-120 Description: BATT CHRGR DESKTOP 21V-30.4V 4A
Packaging: Box
Size / Dimension: 7.09" L x 3.78" W x 1.93" H (180.0mm x 96.0mm x 49.0mm)
Mounting Type: Desktop
Voltage - Input: 90 ~ 264VAC, 127 ~ 370VDC
Type: Desktop
Termination Style: Screw Terminal
Battery Chemistry: Lead Acid, Lithium-Ion
Power - Max: 120W
Voltage - Nominal: 21V ~ 30.4V
Charge Current - Max: 4A
Number of Cells: 1
на замовлення 7 шт:
NPB-120-24TB Виробник : Mean-Well USA, Inc. search.aspx?prod=NPB-120 NPB-120-24TB
на замовлення 7 шт:
Мінімальне замовлення: 3
NPB-120-24TB NPB-120-24TB Виробник : MEAN WELL NPB-120-spec.pdf AC/DC, 121.6W, Вхід: 90-264VAC/127-370VDC, Вихід: 28.8V/4.0A, розміри 180х96х49 мм, -30...+70 C, Charger, terminal block Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
NPB-120-24TB NPB-120-24TB Виробник : MEAN WELL NPB-120-spec.pdf AC/DC, 121.6W, Вхід: 90-264VAC/127-370VDC, Вихід: 28.8V/4.0A, розміри 180х96х49 мм, -30...+70 C, Charger, terminal block Група товару: Зарядні пристрої для акумуляторів Од. вим: шт
товару немає в наявності
NPB-120-24TB NPB-120-24TB Виробник : MEAN WELL search.aspx?prod=NPB-120 Battery Chargers 121.6W Lead-Acid and Li-Ion battery charger with Terminal Block output connector