Продукція > MEAN WELL > NPB-360-12XLR
NPB-360-12XLR
NPB-360-12XLR MEAN WELL
search.aspx?prod=NPB-360
Виробник: MEAN WELL
tariffCode: 85044083
Versorgungsspannung: 264VAC
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung: 10.5V bis 15.2V
Batterie-/Akkugrößencode: -
Ladestrom: 20A
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 3 шт:
Написати відгук
Description: MEAN WELL - NPB-360-12XLR - Tischladegerät, 3-poliger Steckverbinder, Bleiakkus, Lithium-Ionen-Akkus, 264Vin, 14.4Vout, tariffCode: 85044083, Versorgungsspannung: 264VAC, rohsCompliant: YES, Ausgangsspannung: 10.5V bis 15.2V, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Anzahl der geladenen Zellen: -, isCanonical: Y, Ladegerät: Tisch, usEccn: EAR99, Netzsteckertyp: -, euEccn: NLR, Batterie-/Akkugrößencode: -, Ladestrom: 20A, Produktpalette: NPB-360 Series, productTraceability: No, Unterstützte Batterie-/Akkutechnologie: Bleisäure, Li-Ionen, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NPB-360-12XLR NPB-360-12XLR Виробник : MEAN WELL USA Inc. search.aspx?prod=NPB-360 Description: BATT CHG DESKTOP 10.5V15.2V 20A
Packaging: Box
Size / Dimension: 7.09" L x 3.78" W x 1.93" H (180.0mm x 96.0mm x 49.0mm)
Mounting Type: Desktop
Voltage - Input: 90 ~ 264VAC, 127 ~ 370VDC
Type: Desktop
Termination Style: XLR, 4 Pin
Battery Chemistry: Lead Acid, Lithium-Ion
Power - Max: 360W
Voltage - Nominal: 10.5V ~ 15.2V
Charge Current - Max: 20A
Part Status: Active
Number of Cells: 1
на замовлення 4 шт:
Кількість Ціна
NPB-360-12XLR NPB-360-12XLR Виробник : MEAN WELL NPB-360-12XLR.pdf Category: Chargers
Description: Charger: for rechargeable batteries; acid-lead; 12A; 40÷125Ah
Type of charger: for rechargeable batteries
Kind of rechargeable battery: acid-lead
Max. charging current: 12A
Caution!: without connection cables
Application: rechargeable battery 12V
Output voltage: 14.4V DC
Batteries capacity: 40...125Ah
Efficiency: 91%
Output: 4pin XLR; male
на замовлення 273 шт:
NPB-360-12XLR Виробник : Mean-Well USA, Inc. search.aspx?prod=NPB-360 NPB-360-12XLR
на замовлення 283 шт:
Мінімальне замовлення: 2
NPB-360-12XLR NPB-360-12XLR Виробник : MEAN WELL NPB-360-spec.pdf AC/DC, 304.0W, Вхід: 90-264VAC/127-370VDC, Вихід: 14.4V/20.0A, розміри 180х96х49 мм, -30...+70 C, Charger, XLR 4-pin male Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
NPB-360-12XLR NPB-360-12XLR Виробник : MEAN WELL NPB-360-spec.pdf AC/DC, 304.0W, Вхід: 90-264VAC/127-370VDC, Вихід: 14.4V/20.0A, розміри 180х96х49 мм, -30...+70 C, Charger, XLR 4-pin male Група товару: Зарядні пристрої для акумуляторів Од. вим: шт