Продукція > MEAN WELL > NPB-360-24AD1
NPB-360-24AD1
NPB-360-24AD1 MEAN WELL
3971051.pdf
Виробник: MEAN WELL
tariffCode: 85044083
Versorgungsspannung: 264VAC
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung: 21V bis 30.4V
Batterie-/Akkugrößencode: -
Ladestrom: 12A
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 8 шт:
Написати відгук
Description: MEAN WELL - NPB-360-24AD1 - Tischladegerät, Anderson-Steckverbinder, Bleiakkus, Lithium-Ionen-Akkus, 264Vin, 28.8Vout, tariffCode: 85044083, Versorgungsspannung: 264VAC, rohsCompliant: YES, Ausgangsspannung: 21V bis 30.4V, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Anzahl der geladenen Zellen: -, isCanonical: Y, Ladegerät: Tisch, usEccn: EAR99, Netzsteckertyp: -, euEccn: NLR, Batterie-/Akkugrößencode: -, Ladestrom: 12A, Produktpalette: NPB-360 Series, productTraceability: No, Unterstützte Batterie-/Akkutechnologie: Bleisäure, Li-Ionen, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NPB-360-24AD1 NPB-360-24AD1 Виробник : MEAN WELL USA Inc. search.aspx?prod=NPB-360 Description: BATT CHRGR DESKTOP 21V-30.4V 12A
Packaging: Box
Size / Dimension: 7.09" L x 3.78" W x 1.93" H (180.0mm x 96.0mm x 49.0mm)
Mounting Type: Desktop
Voltage - Input: 90 ~ 264VAC, 127 ~ 370VDC
Type: Desktop
Termination Style: Anderson Connector
Battery Chemistry: Lead Acid, Lithium-Ion
Power - Max: 360W
Voltage - Nominal: 21V ~ 30.4V
Charge Current - Max: 12A
Part Status: Active
Number of Cells: 1
на замовлення 74 шт:
Кількість Ціна
Description: Charger: for rechargeable batteries; 12A; 40÷125Ah; 27.6VDC; 91%
Type of charger: for rechargeable batteries
Kind of rechargeable battery: acid-lead; GEL; Li-FePO4; Li-Ion
Efficiency: 91%
Application: rechargeable battery 24V
Kit contents: without power cable
Batteries capacity: 40...125Ah
Max. charging current: 12A
Output voltage: 27.6V DC
Kind of output connector: ANDERSON
на замовлення 26 шт:
NPB-360-24AD1 NPB-360-24AD1 Виробник : MEAN WELL NPB-360-spec.pdf AC/DC, 364.8W, Вхід: 90-264VAC/127-370VDC, Вихід: 28.8V/12.0A, розміри 180х96х49 мм, -30...+70 C, Charger, anderson connector Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
NPB-360-24AD1 NPB-360-24AD1 Виробник : MEAN WELL NPB-360-spec.pdf AC/DC, 364.8W, Вхід: 90-264VAC/127-370VDC, Вихід: 28.8V/12.0A, розміри 180х96х49 мм, -30...+70 C, Charger, anderson connector Група товару: Зарядні пристрої для акумуляторів Од. вим: шт