NPB-360-24TB
search.aspx?prod=NPB-360
Код товару: 196260
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Блоки та елементи живлення > Зарядні пристрої
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NPB-360-24TB
+1
NPB-360-24TB Виробник : MEAN WELL NPB-360-spec.pdf NPB-360-spec.pdf Category: Chargers
Description: Charger: for rechargeable batteries; 12A; 40÷125Ah; 27.6VDC; 92%
Type of charger: for rechargeable batteries
Kind of rechargeable battery: acid-lead; GEL; Li-FePO4; Li-Ion
Efficiency: 92%
Application: rechargeable battery 24V
Kit contents: without power cable
Batteries capacity: 40...125Ah
Max. charging current: 12A
Output voltage: 27.6V DC
Kind of output connector: terminal block
на замовлення 145 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
tariffCode: 85044083
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Unterstützte Batterie-/Akkutechnologie: Bleisäure, Li-Ionen
euEccn: NLR
Netzsteckertyp: -
Ladegerät: Tisch
Batterie-/Akkugrößencode: -
Versorgungsspannung: 264VAC
hazardous: false
IEC-Code Batterie/Akku: -
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
NEDA-Code: -
Produktpalette: NPB-360 Series
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 4 шт:
Кількість Ціна
NPB-360-24TB NPB-360-24TB Виробник : MEAN WELL USA Inc. search.aspx?prod=NPB-360 Description: BATT CHRGR DESKTOP 21V-30.4V 12A
Packaging: Box
Size / Dimension: 7.09" L x 3.78" W x 1.93" H (180.0mm x 96.0mm x 49.0mm)
Mounting Type: Desktop
Voltage - Input: 90 ~ 264VAC, 127 ~ 370VDC
Type: Desktop
Termination Style: Screw Terminal
Battery Chemistry: Lead Acid, Lithium-Ion
Power - Max: 360W
Voltage - Nominal: 21V ~ 30.4V
Charge Current - Max: 12A