Продукція > MEAN WELL > NPB-360-24XLR
NPB-360-24XLR
  • NPB-360-24XLR
  • NPB-360-24XLR
  • NPB-360-24XLR
NPB-360-24XLR MEAN WELL
NPB-360-12XLR.pdf
Виробник: MEAN WELL
Category: Chargers
Description: Charger: for rechargeable batteries; acid-lead; 12A; 20÷65Ah
Type of charger: for rechargeable batteries
Kind of rechargeable battery: acid-lead
Max. charging current: 12A
Caution!: without connection cables
Application: rechargeable battery 24V
Output voltage: 28.8V DC
Batteries capacity: 20...65Ah
Efficiency: 92%
Output: 4pin XLR; male
на замовлення 249 шт:
Написати відгук
Description: MEAN WELL - NPB-360-24XLR - Tischladegerät, 3-poliger Steckverbinder, Bleiakkus, Lithium-Ionen-Akkus, 264Vin, 28.8Vout, tariffCode: 85044083, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Unterstützte Batterie-/Akkutechnologie: Bleisäure, Li-Ionen, euEccn: NLR, Netzsteckertyp: -, Ladegerät: Tisch, Batterie-/Akkugrößencode: -, Versorgungsspannung: 264VAC, hazardous: false, IEC-Code Batterie/Akku: -, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, NEDA-Code: -, Produktpalette: NPB-360 Series, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Batterie-/Akkugrößencode: -
Versorgungsspannung: 264VAC
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
NPB-360-24XLR NPB-360-24XLR Виробник : MEAN WELL USA Inc. search.aspx?prod=NPB-360 Description: BATT CHRGR DESKTOP 21V-30.4V 12A
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 7.09" L x 3.78" W x 1.93" H (180.0mm x 96.0mm x 49.0mm)
Mounting Type: Desktop
Voltage - Input: 90 ~ 264VAC, 127 ~ 370VDC
Type: Desktop
Termination Style: XLR, 4 Pin
Battery Chemistry: Lead Acid, Lithium-Ion
Power - Max: 360W
Voltage - Nominal: 21V ~ 30.4V
Charge Current - Max: 12A
Number of Cells: 1
на замовлення 3 шт:
Packaging: Box
Mounting Type: Desktop
Type: Desktop
Termination Style: XLR, 4 Pin
Power - Max: 360W
Voltage - Nominal: 21V ~ 30.4V
Charge Current - Max: 12A
Part Status: Active
Number of Cells: 1
на замовлення 16 шт:
NPB-360-24XLR
Додати до обраних Обраний товар
search.aspx?prod=NPB-360 Блоки та елементи живлення > Зарядні пристрої
товару немає в наявності
NPB-360-24XLR NPB-360-24XLR Виробник : MEAN WELL NPB-360-spec.pdf AC/DC, 364.8W, Вхід: 90-264VAC/127-370VDC, Вихід: 28.8V/12.0A, розміри 180х96х49 мм, -30...+70 C, Charger, XLR 4-pin male Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
NPB-360-24XLR NPB-360-24XLR Виробник : MEAN WELL NPB-360-spec.pdf AC/DC, 364.8W, Вхід: 90-264VAC/127-370VDC, Вихід: 28.8V/12.0A, розміри 180х96х49 мм, -30...+70 C, Charger, XLR 4-pin male Група товару: Зарядні пристрої для акумуляторів Од. вим: шт