Продукція > MEAN WELL > NPB-450-12NFC
NPB-450-12NFC
  • NPB-450-12NFC
  • NPB-450-12NFC
NPB-450-12NFC MEAN WELL
NPB-450-spec.pdf NPB-NFC-manual.pdf
Виробник: MEAN WELL
Category: Chargers
Description: Charger: for rechargeable batteries; 25A; 90÷300Ah; 13.8VDC; 92%
Type of charger: for rechargeable batteries
Kind of rechargeable battery: acid-lead; GEL; Li-FePO4; Li-Ion
Max. charging current: 25A
Batteries capacity: 90...300Ah
Output voltage: 13.8V DC
Efficiency: 92%
Application: rechargeable battery 12V
Kit contents: without power cable
Kind of output connector: screw terminal
Additional functions: NFC
на замовлення 59 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: O/P +12V25A, Packaging: Box, Power (Watts): 300W, Features: Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Remote On/Off, Universal Input, Size / Dimension: 8.07" L x 5.31" W x 2.17" H (205.0mm x 135.0mm x 55.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating), Applications: Household Appliances, ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, cURus, EAC, UKCA, Efficiency: 92%, Voltage - Output 1: 12V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Standard Number: 60335-1; 62368-1, Current - Output 1: 25 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NPB-450-12NFC NPB-450-12NFC Виробник : MEAN WELL USA Inc. Description: O/P +12V25A
Packaging: Box
Power (Watts): 300W
Features: Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Remote On/Off, Universal Input
Size / Dimension: 8.07" L x 5.31" W x 2.17" H (205.0mm x 135.0mm x 55.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: Household Appliances, ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus, EAC, UKCA
Efficiency: 92%
Voltage - Output 1: 12V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Standard Number: 60335-1; 62368-1
Current - Output 1: 25 A
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
NPB-450-12NFC NPB-450-12NFC Виробник : MEAN WELL 4014115.pdf Description: MEAN WELL - NPB-450-12NFC - Ladegerät, universell, Bleiakkus, Lithium-Ionen-Akkus, 264V, 420W, Produktreihe NPB-450
Netzsteckertyp: -
Ladegerät: Universal
Batterie-/Akkugrößencode: -
Versorgungsspannung: 264VAC
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 7 шт:
NPB-450-12NFC Виробник : Mean-Well USA, Inc. Battery Chargers 1-OUT 12V 25A 420W Carton
на замовлення 1 шт:
NPB-450-12NFC NPB-450-12NFC Виробник : MEAN WELL NPB-450-spec.pdf AC/DC, 420.0W, Вхід: 90-264VAC/127-370VDC, Вихід: 14.4V/25.0A, розміри 205х130х55 мм, -30...+70 C, NFC Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
NPB-450-12NFC NPB-450-12NFC Виробник : MEAN WELL NPB-450-spec.pdf AC/DC, 420.0W, Вхід: 90-264VAC/127-370VDC, Вихід: 14.4V/25.0A, розміри 205х130х55 мм, -30...+70 C, NFC Група товару: Зарядні пристрої для акумуляторів Од. вим: шт
товару немає в наявності
NPB-450-12NFC NPB-450-12NFC Виробник : MEAN WELL Battery Chargers 420W 90-264Vac 10.5-21V 25A Battery Charger with NFC interface