NPB-450-24
NPB-450-24 MEAN WELL
3971052.pdf
Netzsteckertyp: -
Ladegerät: Tisch
Batterie-/Akkugrößencode: -
Versorgungsspannung: 264VAC
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 6 шт:
Написати відгук
Description: MEAN WELL - NPB-450-24 - Tischladegerät, Bleiakkus, Lithium-Ionen-Akkus, 264Vin, 24Vout, Produktreihe NPB-450, tariffCode: 85044083, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Unterstützte Batterie-/Akkutechnologie: Bleisäure, Li-Ionen, euEccn: NLR, Netzsteckertyp: -, Ladegerät: Tisch, Batterie-/Akkugrößencode: -, Versorgungsspannung: 264VAC, hazardous: false, IEC-Code Batterie/Akku: -, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, NEDA-Code: -, Produktpalette: NPB-450 Series, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NPB-450-24 NPB-450-24 Виробник : MEAN WELL NPB-450-spec.pdf AC/DC, 453.6W, Вхід: 90-264VAC/127-370VDC, Вихід: 28.8V/13.5A, розміри 205х130х55 мм, -30...+70 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
на замовлення 1 шт:
термін постачання 5 дні (днів)
Кількість Ціна
NPB-450-24 NPB-450-24 Виробник : MEAN WELL NPB-450-spec.pdf AC/DC, 453.6W, Вхід: 90-264VAC/127-370VDC, Вихід: 28.8V/13.5A, розміри 205х130х55 мм, -30...+70 C Група товару: Зарядні пристрої для акумуляторів Од. вим: шт
термін постачання 5 дні (днів)
NPB-450-24 NPB-450-24 Виробник : Mean-Well USA, Inc. npb450spec.pdf Battery Chargers 1-OUT 24V 13.5A 453.6W Box
на замовлення 22 шт:
товару немає в наявності
NPB-450-24 NPB-450-24 Виробник : MEAN WELL USA Inc. n78.pdf?_gl=1*fvj88i*_gcl_au*MjYzMDY1MTA0LjE3MjIyMzAzNTA.*_ga*MTMxMzA3MDg2My4xNzIyMjMwMzUw*_ga_EPGFNBGWMN*MTcyMjIzMDM0OS4xLjEuMTcyMjIzMDYxNy45LjAuMTE0MzQyMTYyNQ.. Description: BATT CHG ENCLOSED 21V42V 13.5A
Packaging: Bulk
Battery Cell Size: 24V
Size / Dimension: 8.07" L x 5.31" W x 2.17" H (205.00mm x 135.00mm x 55.00mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264VAC, 127 ~ 370VDC
Type: Enclosed
Termination Style: Screw Terminal
Battery Chemistry: Lead Acid, Lithium-Ion
Power - Max: 453.6W
Voltage - Nominal: 21V ~ 42V
Charge Current - Max: 13.5A
Number of Cells: 1
товару немає в наявності
NPB-450-24
NPB-450-24 Виробник : MEAN WELL NPB-450-spec.pdf NPB-450-spec.pdf Category: Chargers
Description: Charger: for rechargeable batteries; 13.5A; 45÷155Ah; 27.6VDC
Type of charger: for rechargeable batteries
Kind of rechargeable battery: acid-lead; GEL; Li-FePO4; Li-Ion
Max. charging current: 13.5A
Batteries capacity: 45...155Ah
Output voltage: 27.6V DC
Efficiency: 93%
Application: rechargeable battery 24V