NPB-450-72
NPB-450-72 MEAN WELL
3971052.pdf
Netzsteckertyp: -
Ladegerät: Tisch
Batterie-/Akkugrößencode: -
Versorgungsspannung: 264VAC
Написати відгук
Description: MEAN WELL - NPB-450-72 - Tischladegerät, Bleiakkus, Lithium-Ionen-Akkus, 264Vin, 72Vout, Produktreihe NPB-450, tariffCode: 85044083, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Unterstützte Batterie-/Akkutechnologie: Bleisäure, Li-Ionen, euEccn: NLR, Netzsteckertyp: -, Ladegerät: Tisch, Batterie-/Akkugrößencode: -, Versorgungsspannung: 264VAC, hazardous: false, IEC-Code Batterie/Akku: -, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, NEDA-Code: -, Produktpalette: NPB-450 Series, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NPB-450-72 NPB-450-72 Виробник : MEAN WELL USA Inc. n78.pdf?_gl=1*fvj88i*_gcl_au*MjYzMDY1MTA0LjE3MjIyMzAzNTA.*_ga*MTMxMzA3MDg2My4xNzIyMjMwMzUw*_ga_EPGFNBGWMN*MTcyMjIzMDM0OS4xLjEuMTcyMjIzMDYxNy45LjAuMTE0MzQyMTYyNQ.. Description: BATT CHG ENCLOSED 54V100V 5.5A
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 8.07" L x 5.31" W x 2.17" H (205.00mm x 135.00mm x 55.00mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264VAC, 127 ~ 370VDC
Type: Enclosed
Termination Style: Screw Terminal
Battery Chemistry: Lead Acid, Lithium-Ion
Power - Max: 462W
Voltage - Nominal: 54V ~ 100V
Charge Current - Max: 5.5A
Number of Cells: 1
Кількість Ціна
NPB-450-72 NPB-450-72 Виробник : Mean-Well USA, Inc. npb-450-spec.pdf Battery Chargers 1-OUT 72V 5.5A 462W Box
товару немає в наявності
NPB-450-72 NPB-450-72 Виробник : MEAN WELL NPB-450-spec.pdf AC/DC, 462.0W, Вхід: 90-264VAC/127-370VDC, Вихід: 72.0V/5.5A, розміри 205х130х55 мм, -30...+70 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
NPB-450-72 NPB-450-72 Виробник : MEAN WELL NPB-450-spec.pdf AC/DC, 462.0W, Вхід: 90-264VAC/127-370VDC, Вихід: 72.0V/5.5A, розміри 205х130х55 мм, -30...+70 C Група товару: Зарядні пристрої для акумуляторів Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
NPB-450-72 NPB-450-72 Виробник : MEAN WELL n78.pdf?_gl=1*fvj88i*_gcl_au*MjYzMDY1MTA0LjE3MjIyMzAzNTA.*_ga*MTMxMzA3MDg2My4xNzIyMjMwMzUw*_ga_EPGFNBGWMN*MTcyMjIzMDM0OS4xLjEuMTcyMjIzMDYxNy45LjAuMTE0MzQyMTYyNQ.. Battery Chargers 462W Charge V Range 54-100V 5.5A 90-264Vin Built in CANBus and programmable 2/3 stage