Продукція > MEAN WELL > NPB-450-72NFC
NPB-450-72NFC
NPB-450-72NFC MEAN WELL
4014115.pdf
Виробник: MEAN WELL
Description: MEAN WELL - NPB-450-72NFC - Ladegerät, universell, Bleiakkus, Lithium-Ionen-Akkus, 264V, 462W, Produktreihe NPB-450
Netzsteckertyp: -
Ladegerät: Universal
Batterie-/Akkugrößencode: -
Versorgungsspannung: 264VAC
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 7 шт:
Написати відгук
Description: O/P +72V5.5A, Packaging: Box, Power (Watts): 396W, Features: Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Remote On/Off, Universal Input, Size / Dimension: 8.07" L x 5.31" W x 2.17" H (205.0mm x 135.0mm x 55.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating), Applications: Household Appliances, ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, cURus, EAC, UKCA, Efficiency: 93%, Voltage - Output 1: 72V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Standard Number: 60335-1; 62368-1, Current - Output 1: 5.5 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NPB-450-72NFC NPB-450-72NFC Виробник : MEAN WELL USA Inc. Description: O/P +72V5.5A
Packaging: Box
Power (Watts): 396W
Features: Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Remote On/Off, Universal Input
Size / Dimension: 8.07" L x 5.31" W x 2.17" H (205.0mm x 135.0mm x 55.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: Household Appliances, ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus, EAC, UKCA
Efficiency: 93%
Voltage - Output 1: 72V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Standard Number: 60335-1; 62368-1
Current - Output 1: 5.5 A
на замовлення 6 шт:
Кількість Ціна
NPB-450-72NFC Виробник : Mean-Well USA, Inc. BatteryChargers 1-OUT 72V 5.5A 462WCarton
на замовлення 2 шт:
NPB-450-72NFC NPB-450-72NFC Виробник : MEAN WELL NPB-450-spec.pdf AC/DC, 462.0W, Вхід: 90-264VAC/127-370VDC, Вихід: 72.0V/5.5A, розміри 205х130х55 мм, -30...+70 C, NFC Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
NPB-450-72NFC NPB-450-72NFC Виробник : MEAN WELL NPB-450-spec.pdf AC/DC, 462.0W, Вхід: 90-264VAC/127-370VDC, Вихід: 72.0V/5.5A, розміри 205х130х55 мм, -30...+70 C, NFC Група товару: Зарядні пристрої для акумуляторів Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
NPB-450-72NFC NPB-450-72NFC Виробник : MEAN WELL Battery Chargers 462W 90-264Vac 54-100V 5.5A Battery Charger with NFC interface