NPB-750-24
  • NPB-750-24
  • NPB-750-24
NPB-750-24 MEAN WELL
NPB-750-24.pdf
Виробник: MEAN WELL
Category: Chargers
Description: Charger: for rechargeable batteries; acid-lead; 22.5A; 80÷260Ah
Application: rechargeable battery 24V
Output: screw
Caution!: without connection cables
Max. charging current: 22.5A
Output voltage: 28.8V DC
Batteries capacity: 80...260Ah
Efficiency: 93%
Kind of rechargeable battery: acid-lead
Type of charger: for rechargeable batteries
на замовлення 109 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MEAN WELL - NPB-750-24 - Tischladegerät, Bleiakkus, Lithium-Ionen-Akkus, 264Vin, 24Vout, Produktreihe NPB-450, tariffCode: 85044083, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Unterstützte Batterie-/Akkutechnologie: Bleisäure, Li-Ionen, euEccn: NLR, Netzsteckertyp: -, Ladegerät: Tisch, Batterie-/Akkugrößencode: -, Versorgungsspannung: 264VAC, hazardous: false, IEC-Code Batterie/Akku: -, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, NEDA-Code: -, Produktpalette: NPB-450 Series, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
tariffCode: 85044083
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Unterstützte Batterie-/Akkutechnologie: Bleisäure, Li-Ionen
euEccn: NLR
Netzsteckertyp: -
Ladegerät: Tisch
Batterie-/Akkugrößencode: -
Versorgungsspannung: 264VAC
hazardous: false
IEC-Code Batterie/Akku: -
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
NEDA-Code: -
Produktpalette: NPB-450 Series
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
NPB-750-24 NPB-750-24 Виробник : Mean-Well USA, Inc. npb-750-spec.pdf Battery Chargers 1-OUT 24V 22.5A 756W Box
на замовлення 100 шт:
товару немає в наявності
NPB-750-24 NPB-750-24 Виробник : MEAN WELL USA Inc. n78.pdf?_gl=1*fvj88i*_gcl_au*MjYzMDY1MTA0LjE3MjIyMzAzNTA.*_ga*MTMxMzA3MDg2My4xNzIyMjMwMzUw*_ga_EPGFNBGWMN*MTcyMjIzMDM0OS4xLjEuMTcyMjIzMDYxNy45LjAuMTE0MzQyMTYyNQ.. Description: BATT CHG ENCLOSED 21V42V 22.5A
Packaging: Bulk
Battery Cell Size: 24V
Size / Dimension: 9.06" L x 6.22" W x 2.64" H (230.0mm x 158.0mm x 67.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264VAC, 127 ~ 370VDC
Type: Enclosed
Termination Style: Screw Terminal
Battery Chemistry: Lead Acid, Lithium-Ion
Power - Max: 756W
Voltage - Nominal: 21V ~ 42V
Charge Current - Max: 22.5A
Number of Cells: 1
товару немає в наявності
NPB-750-24 NPB-750-24 Виробник : MEAN WELL n78.pdf?_gl=1*fvj88i*_gcl_au*MjYzMDY1MTA0LjE3MjIyMzAzNTA.*_ga*MTMxMzA3MDg2My4xNzIyMjMwMzUw*_ga_EPGFNBGWMN*MTcyMjIzMDM0OS4xLjEuMTcyMjIzMDYxNy45LjAuMTE0MzQyMTYyNQ.. Battery Chargers 756W Charge V Range 21-42V 22.5A 90-264Vin Built in CANBus and programmable 2/3 stage