NPC-1210-015A-3N
NPC-1210-015A-3N Amphenol Advanced Sensors
AAS-920-303D-NovaSensor-NPC-1210-110117-web.pdf
Виробник: Amphenol Advanced Sensors
Board Mount Pressure Sensors 15 PSI Absolute
на замовлення 38 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SENSOR 15PSIA 0.13" 0.1V, Packaging: Bulk, Features: Temperature Compensated, Package / Case: 8-DIP Module, Output Type: Wheatstone Bridge, Mounting Type: Through Hole, Output: 0 mV ~ 100 mV, Operating Pressure: 15PSI (103.42kPa), Pressure Type: Absolute, Accuracy: ±0.1%, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Termination Style: PC Pin, Port Size: Male - 0.13" (3.23mm) Tube, Applications: Board Mount, Port Style: Barbless, Maximum Pressure: 45PSI (310.26kPa).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NPC-1210-015A-3-N NPC-1210-015A-3-N Виробник : Amphenol Advanced Sensors (NovaSensor) AAS-920-303D-NovaSensor-NPC-1210-110117-web.pdf Description: SENSOR 15PSIA 0.13" 0.1V
Packaging: Bulk
Features: Temperature Compensated
Package / Case: 8-DIP Module
Output Type: Wheatstone Bridge
Mounting Type: Through Hole
Output: 0 mV ~ 100 mV
Operating Pressure: 15PSI (103.42kPa)
Pressure Type: Absolute
Accuracy: ±0.1%
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Termination Style: PC Pin
Port Size: Male - 0.13" (3.23mm) Tube
Applications: Board Mount
Port Style: Barbless
Maximum Pressure: 45PSI (310.26kPa)
на замовлення 211 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
NPC-1210-015A-3N NPC-1210-015A-3N Виробник : Amphenol NovaSensor AAS-920-303D-NovaSensor-NPC-1210-110117-web.pdf Description: SENSOR 15PSIA 0.13" 0.1V
Packaging: Tube
Package / Case: 8-DIP Module
Output Type: Wheatstone Bridge
Mounting Type: Through Hole
Output: 0 mV ~ 100 mV
Pressure Type: Absolute
Accuracy: ±0.1%
Applications: Board Mount
Port Style: Barbless
Part Status: Active
на замовлення 93 шт:
NPC-1210-015A-3-N NPC-1210-015A-3-N Виробник : Amphenol aas-920-303e-novasensor-npc-1210-010421-web.pdf Pressure Sensor 0psi to 15psi Absolute 8-Pin CDIP Module
на замовлення 43 шт:
Мінімальне замовлення: 3