NPC-1210-015D-3-L
NPC-1210-015D-3-L Amphenol Advanced Sensors (NovaSensor)
AAS-920-303D-NovaSensor-NPC-1210-110117-web.pdf
Виробник: Amphenol Advanced Sensors (NovaSensor)
Description: SENSOR 15PSID 0.13" 0.1V
Mounting Type: Through Hole
Output: 0 mV ~ 100 mV
Operating Pressure: 15PSI (103.42kPa)
Pressure Type: Differential
Accuracy: ±0.1%
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Termination Style: PC Pin
Port Size: Male - 0.13" (3.23mm) Tube, Dual
Maximum Pressure: 45PSI (310.26kPa)
на замовлення 27 шт:
Написати відгук
Description: SENSOR 15PSID 0.13" 0.1V, Packaging: Bulk, Features: Temperature Compensated, Package / Case: 8-DIP Module, Output Type: Wheatstone Bridge, Mounting Type: Through Hole, Output: 0 mV ~ 100 mV, Operating Pressure: 15PSI (103.42kPa), Pressure Type: Differential, Accuracy: ±0.1%, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Termination Style: PC Pin, Port Size: Male - 0.13" (3.23mm) Tube, Dual, Applications: Board Mount, Port Style: Barbless, Maximum Pressure: 45PSI (310.26kPa).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NPC-1210-015D-3-L NPC-1210-015D-3-L Виробник : Amphenol aas-920-303e-novasensor-npc-1210-010421-web.pdf Pressure Sensor 0psi to 15psi Differential 8-Pin DIP Module
на замовлення 100 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
NPC-1210-015D-3L NPC-1210-015D-3L Виробник : Amphenol Advanced Sensors AAS-920-303D-NovaSensor-NPC-1210-110117-web-850296.pdf Board Mount Pressure Sensors 15 PSI
на замовлення 109 шт: