Технічний опис NPC-1210-015G-3S Amphenol Advanced Sensors
Description: SENSOR 15PSIG 0.13" 0.1V, Features: Temperature Compensated, Packaging: Tray, Package / Case: 8-DIP Module, Output Type: Wheatstone Bridge, Mounting Type: Through Hole, Output: 0 mV ~ 100 mV, Operating Pressure: 15PSI (103.42kPa), Pressure Type: Vented Gauge, Accuracy: ±0.1%, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Termination Style: PC Pin, Port Size: Male - 0.13" (3.23mm) Tube, Applications: Board Mount, Port Style: Barbless, Maximum Pressure: 45PSI (310.26kPa).
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
NPC-1210-015G-3-S | Виробник : Amphenol Advanced Sensors (NovaSensor) |
на замовлення 54 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
NPC-1210-015G-3-S | Виробник : Amphenol |
Pressure Sensor 0psi to 15psi Gage 8-Pin DIP Module |
на замовлення 111 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |