NPC-1210-10WG-3-S
NPC-1210-10WG-3-S Amphenol Advanced Sensors (NovaSensor)
AAS-920-303D-NovaSensor-NPC-1210-110117-web.pdf
Виробник: Amphenol Advanced Sensors (NovaSensor)
Description: SENSOR 0.36PSIG 0.13" .05V
Mounting Type: Through Hole
Output: 0 mV ~ 50 mV
Operating Pressure: 0.36PSI (2.49kPa)
Pressure Type: Vented Gauge
Accuracy: ±0.5%
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Termination Style: PC Pin
Port Size: Male - 0.13" (3.23mm) Tube
Applications: Board Mount
Port Style: Barbless
Maximum Pressure: 5PSI (34.47kPa)
на замовлення 30 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: SENSOR 0.36PSIG 0.13" .05V, Features: Temperature Compensated, Packaging: Bulk, Package / Case: 8-DIP Module, Output Type: Wheatstone Bridge, Mounting Type: Through Hole, Output: 0 mV ~ 50 mV, Operating Pressure: 0.36PSI (2.49kPa), Pressure Type: Vented Gauge, Accuracy: ±0.5%, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Termination Style: PC Pin, Port Size: Male - 0.13" (3.23mm) Tube, Applications: Board Mount, Port Style: Barbless, Maximum Pressure: 5PSI (34.47kPa).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NPC-1210-10WG-3S NPC-1210-10WG-3S Виробник : Amphenol Advanced Sensors Board Mount Pressure Sensors 10" H2O