NPF-120-15
NPF-120-15 MEAN WELL USA Inc.
NPF-120-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRIVER CC/CV AC/DC 9-15V 8A
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 7.52" L x 2.48" W x 1.48" H (191.0mm x 63.0mm x 37.5mm)
Voltage - Output: 9 ~ 15V
Type: Constant Current, Voltage
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC
Ratings: IP67
Efficiency: 89%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 8A
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 120 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC/CV AC/DC 9-15V 8A, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 7.52" L x 2.48" W x 1.48" H (191.0mm x 63.0mm x 37.5mm), Voltage - Output: 9 ~ 15V, Type: Constant Current, Voltage, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC, Ratings: IP67, Efficiency: 89%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 8A, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 120 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV.
Інші пропозиції NPF-120-15
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NPF-120-15 NPF-120-15 Виробник : MEAN WELL NPF_120_SPEC-1292190.pdf LED Power Supplies 120W 15V 8A CV + CC LED PS