NPF-120-36
NPF-120-36 MEAN WELL
NPF-120-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Description: MEAN WELL - NPF-120-36 - LED-Treiber, Haushalt & LED-Beleuchtung, 122.4 W, 36 V, 3.4 A, Konstantstrom, Konstantspannung
tariffCode: 85044095
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung, max.: 36V
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Ausgangsstrom: 3.4A
usEccn: EAR99
Eingangsspannung, max.: 305VAC
euEccn: NLR
LED-Treiber-Modus: Konstantstrom, Konstantspannung
Eingangsspannung, min.: 90VAC
Produktpalette: NPF-120 Series
productTraceability: No
Anwendungen für das Netzteil: Haushalt & LED-Beleuchtung
Ausgangsleistung, max.: 122.4W
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DVR CC/CV ACDC 21.6-36V 3.4A, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 7.52" L x 2.48" W x 1.48" H (191.0mm x 63.0mm x 37.5mm), Voltage - Output: 21.6 ~ 36V, Type: Constant Current, Voltage, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC, Ratings: IP67, Efficiency: 90%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 3.4A, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 122 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції NPF-120-36
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NPF-120-36 NPF-120-36 Виробник : MEAN WELL USA Inc. NPF-120-spec.pdf Description: LED DVR CC/CV ACDC 21.6-36V 3.4A
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 7.52" L x 2.48" W x 1.48" H (191.0mm x 63.0mm x 37.5mm)
Voltage - Output: 21.6 ~ 36V
Type: Constant Current, Voltage
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC
Ratings: IP67
Efficiency: 90%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 3.4A
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 122 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
NPF-120-36 NPF-120-36 Виробник : MEAN WELL NPF_120_SPEC-1292190.pdf LED Power Supplies 122.4W 36V 3.4A CV + CC LED PS