NPF-120-42
NPF-120-42 MEAN WELL
NPF_120_SPEC-1292190.pdf
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 121.8W 42V 2.9A CV + CC LED PS
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: LED DVR CC/CV ACDC 25.2-42V 2.9A, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 7.52" L x 2.48" W x 1.48" H (191.0mm x 63.0mm x 37.5mm), Voltage - Output: 25.2 ~ 42V, Type: Constant Current, Voltage, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC, Ratings: IP67, Efficiency: 90%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 2.9A, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 122 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV.
Інші пропозиції NPF-120-42
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NPF-120-42 NPF-120-42 Виробник : Mean-Well USA, Inc. npf-120-spec.pdfpdfjs.pdf AC/DC LED Power Supply 121.8W Single 4-Pin
товару немає в наявності
NPF-120-42 NPF-120-42 Виробник : MEAN WELL USA Inc. NPF-120-spec.pdf Description: LED DVR CC/CV ACDC 25.2-42V 2.9A
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 7.52" L x 2.48" W x 1.48" H (191.0mm x 63.0mm x 37.5mm)
Voltage - Output: 25.2 ~ 42V
Type: Constant Current, Voltage
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC
Ratings: IP67
Efficiency: 90%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 2.9A
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 122 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV