NPF-120D-20
NPF-120D-20 MEAN WELL USA Inc.
NPF-120D-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRIVER CC AC/DC 12-20V 6A
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 7.52" L x 2.48" W x 1.48" H (191.0mm x 63.0mm x 37.5mm)
Voltage - Output: 12 ~ 20V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC
Ratings: IP67
Efficiency: 89%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 6A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 90VAC
Power (Watts): 120 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 13 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC AC/DC 12-20V 6A, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 7.52" L x 2.48" W x 1.48" H (191.0mm x 63.0mm x 37.5mm), Voltage - Output: 12 ~ 20V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC, Ratings: IP67, Efficiency: 89%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 6A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 120 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NPF-120D-20 NPF-120D-20 Виробник : MEAN WELL USA Inc. NPF-120D-spec.pdf Description: LED DRIVER CC AC/DC 12-20V 6A
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Packaging: Box
Voltage - Output: 12 ~ 20V
Type: Constant Current
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Ratings: IP67
Efficiency: 89%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 6A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 120 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
на замовлення 6 шт:
Кількість Ціна
NPF-120D-20 NPF-120D-20 Виробник : Mean-Well USA, Inc. npf-120d-spec.pdfpdfjs.pdf AC/DC LED Power Supply 120W Single 6-Pin
на замовлення 4 шт:
NPF-120D-20 NPF-120D-20 Виробник : MEAN WELL NPF-120D-spec.pdf LED Power Supplies 120W 20V 6A CC/CV Dimming LED PS