NPF-120D-24
NPF-120D-24 MEAN WELL
NPF-120D-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 120W 24V 5A CC/CV Dimming LED PS
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC AC/DC 14.4-24V 5A, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 7.52" L x 2.48" W x 1.48" H (191.0mm x 63.0mm x 37.5mm), Voltage - Output: 14.4 ~ 24V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC, Ratings: IP67, Efficiency: 89.5%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 5A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 120 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NPF-120D-24 NPF-120D-24 Виробник : MEAN WELL USA Inc. NPF-120D-spec.pdf Description: LED DRIVER CC AC/DC 14.4-24V 5A
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 7.52" L x 2.48" W x 1.48" H (191.0mm x 63.0mm x 37.5mm)
Voltage - Output: 14.4 ~ 24V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC
Ratings: IP67
Efficiency: 89.5%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 5A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 120 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
NPF-120D-24 NPF-120D-24 Виробник : MEAN WELL 4156833.pdf Description: MEAN WELL - NPF-120D-24 - LED-Treiber, Haushalt & LED-Beleuchtung, 120 W, 24 V, 5 A, Konstantstrom, 90 VAC
tariffCode: 85044095
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung, max.: 24V
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Ausgangsstrom: 5A
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Eingangsspannung, max.: 305VAC
euEccn: NLR
LED-Treiber-Modus: Konstantstrom
Eingangsspannung, min.: 90VAC
Produktpalette: NPF-120D Series
productTraceability: No
Anwendungen für das Netzteil: Haushalt & LED-Beleuchtung
Ausgangsleistung, max.: 120W
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 5 шт:
NPF-120D-24 NPF-120D-24 Виробник : MEAN WELL NPF-120D-SPEC.PDF AC/DC, 120W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 24V/5A, розміри 191х63х37.5 мм, -40...+90 С, IP67, with dimming Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
NPF-120D-24 NPF-120D-24 Виробник : MEAN WELL NPF-120D-SPEC.PDF AC/DC, 120W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 24V/5A, розміри 191х63х37.5 мм, -40...+90 С, IP67, with dimming Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
NPF-120D-24 NPF-120D-24 Виробник : Mean-Well USA, Inc. npf-120d-spec.pdfpdfjs.pdf AC/DC LED Power Supply 120W Single 6-Pin