NPF-200-24
NPF-200-24 MEAN WELL
3212137.pdf
Виробник: MEAN WELL
Description: MEAN WELL - NPF-200-24 - LED-Treiber, LED-Beleuchtung, 199.2 W, 24 VDC, 8.3 A, Konstantstrom, Konstantspannung, 100 V
tariffCode: 85044095
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung, max.: 24VDC
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Ausgangsstrom: 8.3A
usEccn: EAR99
Eingangsspannung, max.: 305V
euEccn: NLR
LED-Treiber-Modus: Konstantstrom, Konstantspannung
Eingangsspannung, min.: 100V
Produktpalette: NPF-200
productTraceability: No
Anwendungen für das Netzteil: LED-Beleuchtung
Ausgangsleistung, max.: 199.2W
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 2 шт:
Написати відгук
Description: MEAN WELL - NPF-200-24 - LED-Treiber, LED-Beleuchtung, 199.2 W, 24 VDC, 8.3 A, Konstantstrom, Konstantspannung, 100 V, tariffCode: 85044095, rohsCompliant: YES, Ausgangsspannung, max.: 24VDC, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Ausgangsstrom: 8.3A, usEccn: EAR99, Eingangsspannung, max.: 305V, euEccn: NLR, LED-Treiber-Modus: Konstantstrom, Konstantspannung, Eingangsspannung, min.: 100V, Produktpalette: NPF-200, productTraceability: No, Anwendungen für das Netzteil: LED-Beleuchtung, Ausgangsleistung, max.: 199.2W, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NPF-200-24 NPF-200-24 Виробник : MEAN WELL search.aspx?prod=NPF-200 LED Power Supplies 199.2W 24V 8.3A CV+CC IP67
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
NPF-200-24 NPF-200-24 Виробник : MEAN WELL USA Inc. search.aspx?prod=NPF-200 Description: 200W CLASS II & IP67 POWER SUPPL
на замовлення 5 шт:
NPF-200-24 NPF-200-24 Виробник : MEAN WELL NPF-200-spec.pdf AC/DC, 199.2W, Вхід: 100-305VAC/142-431VDC, Вихід: 24V/8.3A, розміри 195х68х39.5 мм, -40...+85 С, IP67, C.C.+C.V. Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
NPF-200-24 NPF-200-24 Виробник : MEAN WELL NPF-200-spec.pdf AC/DC, 199.2W, Вхід: 100-305VAC/142-431VDC, Вихід: 24V/8.3A, розміри 195х68х39.5 мм, -40...+85 С, IP67, C.C.+C.V. Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт