NPF-200V-24
NPF-200V-24 MEAN WELL
search.aspx?prod=NPF-200
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 199.2W 24V 8.3A CV+CC 3in1 CV Dim
на замовлення 23 шт:
Написати відгук
AC/DC, 199.2W, Вхід: 100-305VAC/142-431VDC, Вихід: 24V/8.3A, розміри 195х68х39.5 мм, -40...+85 С, IP67, C.V. dimming Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NPF-200V-24 NPF-200V-24 Виробник : MEAN WELL USA Inc. search.aspx?prod=NPF-200 Description: 200W CLASS II & IP67 POWER SUPPL
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
NPF-200V-24 NPF-200V-24 Виробник : MEAN WELL NPF-200-spec.pdf AC/DC, 199.2W, Вхід: 100-305VAC/142-431VDC, Вихід: 24V/8.3A, розміри 195х68х39.5 мм, -40...+85 С, IP67, C.V. dimming Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
NPF-200V-24 NPF-200V-24 Виробник : MEAN WELL NPF-200-spec.pdf AC/DC, 199.2W, Вхід: 100-305VAC/142-431VDC, Вихід: 24V/8.3A, розміри 195х68х39.5 мм, -40...+85 С, IP67, C.V. dimming Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт