NPF-200V-48
NPF-200V-48 MEAN WELL
search.aspx?prod=NPF-200
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 200.1W 48V 4.17A CV+CC 3in1 CV Dim
на замовлення 6 шт:
Написати відгук
Description: 200W CLASS II & IP67 POWER SUPPL, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 7.68" L x 2.68" W x 1.56" H (195.0mm x 68.0mm x 39.5mm), Voltage - Output: 48V, Type: Constant Current, Voltage, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, Ratings: IP67, NEMA 410, Efficiency: 94%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 4.17A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 100VAC, Power (Watts): 200 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, Standard Number: 60335-1, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NPF-200V-48 NPF-200V-48 Виробник : MEAN WELL USA Inc. search.aspx?prod=NPF-200 Description: 200W CLASS II & IP67 POWER SUPPL
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 7.68" L x 2.68" W x 1.56" H (195.0mm x 68.0mm x 39.5mm)
Voltage - Output: 48V
Type: Constant Current, Voltage
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC
Ratings: IP67, NEMA 410
Efficiency: 94%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 4.17A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 100VAC
Power (Watts): 200 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
Standard Number: 60335-1
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 13 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
NPF-200V-48 NPF-200V-48 Виробник : MEAN WELL NPF-200-spec.pdf AC/DC, 200.1W, Вхід: 100-305VAC/142-431VDC, Вихід: 48V/4.17A, розміри 195х68х39.5 мм, -40...+85 С, IP67, C.V. dimming Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
NPF-200V-48 NPF-200V-48 Виробник : MEAN WELL NPF-200-spec.pdf AC/DC, 200.1W, Вхід: 100-305VAC/142-431VDC, Вихід: 48V/4.17A, розміри 195х68х39.5 мм, -40...+85 С, IP67, C.V. dimming Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт