NPF-200V-54
NPF-200V-54 MEAN WELL USA Inc.
search.aspx?prod=NPF-200
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: 200W CLASS II & IP67 POWER SUPPL
на замовлення 3 шт:
Написати відгук
AC/DC, 200.3W, Вхід: 100-305VAC/142-431VDC, Вихід: 54V/3.71A, розміри 195х68х39.5 мм, -40...+85 С, IP67, C.V. dimming Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NPF-200V-54 NPF-200V-54 Виробник : MEAN WELL search.aspx?prod=NPF-200 LED Power Supplies 200.3W 54V 3.71A CV+CC 3in1 CV Dim
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
NPF-200V-54 NPF-200V-54 Виробник : MEAN WELL NPF-200-spec.pdf AC/DC, 200.3W, Вхід: 100-305VAC/142-431VDC, Вихід: 54V/3.71A, розміри 195х68х39.5 мм, -40...+85 С, IP67, C.V. dimming Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
NPF-200V-54 NPF-200V-54 Виробник : MEAN WELL NPF-200-spec.pdf AC/DC, 200.3W, Вхід: 100-305VAC/142-431VDC, Вихід: 54V/3.71A, розміри 195х68х39.5 мм, -40...+85 С, IP67, C.V. dimming Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт